Hotel przyjazny małym zwierzętom

Zobacz najnowszeinformacje

Aktualności

LETNI TARAS

Wykwintne potrawy kuchni polskiej oraz szeroki wybór dań kuchni europejskiej serwowane są w nowoczesnych wnętrzach restauracji hotelu HP Park Plaza.

To doskonałe miejsce zarówno na biznesowe śniadanie z kontrahentem, jak i na konferencyjny lunch lub imprezę integracyjną dla Państwa firmy.

Dzięki możliwościom aranżacyjnym sali zorganizujemy dla Państwa uroczysty bankiet przy okrągłych stołach, staropolskie wesele dla 120 osób lub przyjęcie komunijne dla Waszej pociechy.

Z okien restauracji rozpościera się piękny widok na iluminację Uniwersytetu i wysp odrzańskich. Malownicza sceneria w tle, nastrojowa muzyka i blask świec to nieodłączne elementy romantycznej kolacji we dwoje.

W miesiącach letnich zapraszamy na usytuowany nad Odrą taras letni, gdzie zagwarantujemy Państwu chwilę odpoczynku w otoczeniu natury. Na Państwa życzenie zorganizujemy grill party na świeżym powietrzu.

Zobacz film z bankietu EPIA na tarasie HP Park Plaza

Zadzwoń: +48 (71) 32 08 555

Napisz: restauracja_wroclaw@hotelepark.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij