Hotel przyjazny małym zwierzętom

Zobacz najnowszeinformacje

Aktualności

Promocja

Konferencja za złotówkę

Konferencja za złotówkę

Konferencje

Wrocławski hotel HP Park Plaza oddaje do Państwa dyspozycji 6 klimatyzowanych sal konferencyjnych z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym oraz naturalnym oświetleniem, maksymalnie dla 250 osób łącznie.

5 z nich jest dogodnie zlokalizowaych, w sąsiedztwie recepcji, lobby hotelowego oraz restauracji. Sale te można swobodnie łączyć i dzielić w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb. Ostatnia sala Meader znajduje się na I piętrze. Hotel posiada dodatkowo ekskluzywny pokój biznesowy do kameralnych spotkań lub przeprowadzania rekrutacji.

Sale konferencyjne dostępne są również dla osób niepełnosprawnych.

W czasie trwania konferencji, na Państwa życzenie, zorganizujemy drobny poczęstunek w postaci przerwy kawowej, wyśmienity lunch w restauracji Panorama oraz uroczysty bankiet z oprawą muzyczną.

Najwyższą jakość świadczonych usług zapewni Państwu nasz miły i profesjonalny personel, który służy Państwu swoją radą i doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami a my wszystkim się zajmiemy :

Dział konferencji  : 
071/32-08-554 lub 071/32-08-681
hpwroclaw@hotelepark.pl

Każda z naszych 6 sal konferencyjnych stanowi samodzielny moduł, który pomieści średnio do 40 osób w układzie teatralnym. W celu organizacji bardziej liczebnych spotkań mamy możliwość połączenia ze sobą modułów ( max 4 ) dzięki czemu otrzymujemy powierzchnię ok. 200 m2.

Wszystkie nasze sale są klimatyzowane, posiadają dostęp do światła dziennego i jednocześnie możliwość pełnego zaciemnienia.

W celu podniesienia jakości świadczonych usług stworzyliśmy specjalnie dla naszych Gości nowoczesny elektroniczny system informacyjny. Wysokiej klasy ekrany LCD , dzięki przejrzystości informacji ułatwiają uczestnikom szkolenia dotarcie do odpowiedniej sali. Ekran z wyświetlaną nazwą i LOGO firmy- organizatora spotkania, zamieszczony tuż obok drzwi do sali, a jednocześnie w bliskiej odległości od recepcji hotelu, to również doskonały nośnik reklamy dla Państwa firmy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij