Hotel przyjazny małym zwierzętom

Zobacz najnowszeinformacje

Aktualności

Hotel

Witamy w hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu!

Nasz obiekt położony jest w centrum Wrocławia, nad Odrą, w cichej i malowniczej okolicy w pobliżu parku oraz najstarszej części miasta - Ostrowa Tumskiego, Rynku i Uniwersytetu, przy trasie wyjazdowej do Poznania i Warszawy.

Czterogwiazdkowy hotel oddaje do Państwa dyspozycji 177 komfortowo wyposażonych pokoi, które tworzą wymarzone warunki zarówno do pracy, jak i do wypoczynku. W całym obiekcie skorzystacie Państwo z bezpłatnego Wi - Fi. 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym oraz naturalnym oświetleniem, stanowi doskonałą bazę szkoleniową dla 180 osób. Sale można swobodnie łączyć i dzielić w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb. W celu kameralnych spotkań oferujemy Państwu ekskluzywny pokój biznesowy.

Hotel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Odwiedzając naszą restaurację odkryjecie Państwo nowoczesne oblicze wrocławskiej sztuki kulinarnej. Szef Kuchni urozmaica wrocławską kuchnię, oferując prekursorskie menu, dbając przy tym o podniebienie każdego Gościa.

Po trudach dnia zapraszamy Państwa na chwilę relaksu w hotelu HP Park Plaza. Zachęcamy do skosztowania wyśmienitych drinków w lobby barze. Dla osób kochających naturę proponujemy odpoczynek w jej otoczeniu na hotelowym letnim tarasie z pięknym widokiem na Odrę oraz iluminacje Ostrowa Tumskiego i Uniwersytetu. Aktywnym Gościom oferujemy spacery po terenach zielonych wyspy Słodowej w bezpośrednim sąsiedztwie naszego obiektu oraz skorzystanie z WELLNESS.

Nasza profesjonalna i miła obsługa pomoże Państwu w organizacji bankietu, uroczystej kolacji, innej imprezy okolicznościowej oraz cateringu.

Miło nam będzie gościć Państwa w naszym hotelu.

Serdecznie zapraszamy!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij