Atrakcje

Hotel HP Park Plaza położony jest w centrum Wrocławia, nad Odrą, w cichej i malowniczej okolicy w pobliżu parku oraz najstarszej części miasta - Ostrowa Tumskiego, Rynku i Uniwersytetu, przy trasie wyjazdowej do Poznania i Warszawy.

Po trudach dnia codziennego zapraszamy swych Gości na chwilę relaksu w hotelu HP Park Plaza.

Dla osób kochających naturę proponujemy odpoczynek w jej otoczeniu, na hotelowym letnim tarasie z widokiem na Odrę oraz pięknie oświetlony Ostrów Tumski i Uniwersytet. Zapraszamy na rejsy statkiem.

Aktywnym oferujemy spacery po terenach zielonych wyspy Słodowej w bezpośrednim sąsiedztwie naszego obiektu oraz wypożyczenie rowerów. Gorąco zachęcamy do zwiedzania Wrocławia z perspektywy dwóch kółek.

Osoby poszukujące emocji zapraszamy do kasyna mieszczącego się w budynku hotelu.

Dbając o dobre samopoczucie naszych Gości proponujemy wizytę w strefie WELLNESS gdzie oferujemy szeroki wachlarz zabiegów, masaży i rytuałów a także nieodpłatnie korzystanie z sauny i pokoju relaksu.

Dla mniej i bardziej wprawnych golfistów razem z Gradi Golf Club przygotowaliśmy specjalną promocyjną ofertę. Zaledwie 40 minut jazdy samochodem od hotelu moga Państwo odpocząć od miejskiego pośpiechu wśród pięknych zielonych krajobrazów. Będąc naszym gościem otrzymają Państwo korzystne rabaty na polu golfowym Gradi Golf Club

Zapraszamy serdecznie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij